Geriausi Londono sporto klubai (I dalis)

Skiltyje: [ Pramogos Londone ]

Gymbox

Adresas: 100 High Holborn, London, WC1V 6JS

Šis, centrinėje Londono dalyje įsikūręs sporto klubas, savo lankytojams siūlo išbandyti viską nuo dviračių mynimo iki bokso ringo. Pastarajį rasite pačiame sporto klubo centre, kartu su milžiniško dydžio kino ekranu. Gymbox taip pat siūlo naudotis nemokama svorių zona, dviračių mynimo studija bei dvejomis pratimams skirtomis salėmis. Jei išgirdę apie čia esantį bokso ringą pamanėte, jog tai vyrų sporto klubas – klystate, mat daugiau nei 50% Gymbox narių yra moterys. Taigi, jei nusprendėte, jog laikas pradėti mankštintis – Gymbox puiki vieta tai daryti.

Jubilee Hall Sports Centre

Adresas: 30 Covent Garden Piazza, London, WC2E 8BE

Narystė šiame sporto centre – prieinama bene kikevienam. Nepretenzinga bendruomenės kuriama atmosfera čia su traukia ne tik norinčius padailinti savo kūno formas, bet ir rezultatų siekiančius sportininkus.Šiame sporto centre nera baseino, tačiau jame rasite milžininško dydžio sporto bei pratimų studijas, kurios siūlo begales skirting užsiėmimų, tokių kaip joga, baletas ar net flamenko. Neseniai sporto centras atnaujino visus kardio bei svorių treniruokliu, o kavinėje įdiegė nemokamą bevielį internet ryšį. Tad jei norite išbandyti ką nors naujo – apsilankykite šiame sporto centre.

Central YMCA

Adresas: 112 Great Russell St, WC1B 3NQ

Tai vienas mėgiamiausių sporto klubų vakarinėje miesto dalyje. Londono gyventojai renkasi būtent šį sporto klubą dėl mažų narystės kainų bei didžiulio treniruočių pasirinkimo. Čia atvykę rasite pilnai įrengtą pilateso studiją, kardio treniruoklius, taip pat turėsite galimybę išbandyti laipiojimą ar tinklinį. Galiausiai, galėsite pasimėgauti 25 metrų ilgio baseinu. Turintiems išskirtinių poreikių, sporto klubas gali pasiūlyti koplyčios, įvairių terapijų bei kavinės paslaugas.

Aegis Training Ltd

Adresas: 16 Hewett Street, London, EC2A 3NN

Šio sporto klubo įkūrėjai Greg Smith ir Zack Cahill subūrė komandą, kurioje dirba didžiausią kvalifikaciją turintys treneriai bei terapeutai. Sporto klubas įsikūręs netoli Liverpulio gatvės stoties ir savo klientams siūlo pasimėgauti didžiulėmis erdvėmis, skirtomis treniruotėms bei įvairioms procedūroms. Aegis taip pat neturi stojamojo mokesčio, tad norint lankyti šį sporto klubą, jums tereikia susimokėti už tiek treniruošių, kiek norite.

Galite sekti atsakymus su RSS 2.0 šaltiniu. Galite palikti atsiliepimą, ar nuorodą iš savo tinklalapio.

Palikti komentarą