Londone parkų is skverų nei daug, nei mažai – 143. Parkai užima didelę Londono dalį.
Hyde Park arba Regent’s Park – neaprėpiami žalumos masyvai, užimantys išties didžiulius plotus. O nedidelius skverus net suskaičiuoti sunku. Štai kaikurie iš jų – Berkley Square, Bloomsbery Square, Russell Square, Charterhouse Square. Visi skverai apjuosti specialiomis užtvaromis, todėl kartais būna uždaryti. Beveik ant visų suoliukų, esančių parkuose ir skveruose, prikaltos memorialinės lentelės su žmonių, paaukojusiu savo pinigus parko ar skvero įrengimui, pavardėmis.
Charterhouse skvere, įsikūrusiame netoli Londono muziejaus, yra neįprastos architektūros plytinis namas. Jame gyveno žinomas britų seklys Hercule Poirot (Erkiulis Puaro). Kadangi veiksmas Agatha Christie romane vyksta truputį anksčiau nei pastatytas šis namas, skirtingai nei Sherlock Holmes namas, šis būsta nėra labai reklamuojamas. Ant jo net nėra lentelės , kad čia gyveno Hercule Poirot. Bet tikrieji Agatha Christie gerbėjai žino šį pastatą.
Skverai žinoma puikūs, bet parkams jie neprilygsta. Patys žinomiausi parkai: Hyde Park, Regents Park, St. James park, Green Park, yra išsidėstę skitingose Buckingham Palace (Bekingemo rūmų) pusėse. Visų parkų išskirtiniai bruožai yra nupjautos ir išpuoselėtos vejos, įdomus atskirų medžių apšvietimas naktį, gražiausių gėlių ir augmenijos gausa, visur esančios poilsiavietės. Pietų metu, vejos nusėtos žmonių, nors suoliukai ir laisvi. Visiškai įprasta ne tik valgyti, bet ir numigti ant vejos. Gana neįprastai atrodo žmogus apsivilkęs kostiumą ir su kaklaraiščiu, miegantis ant vejos. Regent’s Park sudarytas iš kelių dalių. Čia, kaip matrioškoje, svarbiausia kantriai pasiekti paskutinę, pačią svarbiausią dalį.
Norint į parką nukulniuoti iš centro, reikia iki pat galo eiti Baker Street gatve . Jau prie įėjimo į parką galite pasigrožėti puikiu tvenkiniu ir jame plaukiojančiomis gulbėmis, žąsimis ir kitais gyventojais. Paukščiai dažnai išlipa ant kranto, ir pralindę pro aptvarą, ateina tiesiai prie suoliukų, prašydami pamaitinti juos.
Nesnaudžia ir vietiniai balandžiai bei voverės, todėl nusiteikite būti dosniais. Regent’s Park įsikūręs ir elitinis Regents College. Išėję iš šios parko dalies į gatvę, pasukite kairėn. Pateksite į pagrindinę parko dalį. Ten jūsų lauks įspūdingi gėlynai, neįtikėtinai gražus japoniškas sodelis, nuostabiausi takeliai. Regent’s Park apsuptas įspūdingais namais su terasomis.
Parke už 5 svarus galite išsinuomoti šezlonga ir pagulėti visų tų grožybių apsuptyje. Šiame parke veikia zoologijos sodas, nedidelis restoranėlis. Nemažiau gražus ir St. James park. Nepastebėti jo neįmanoma. Jis įsikūręs šalia Buckingham Palace, priešingoje Regents Park pusėje. St. James parke pilna turistų, todėl jį geriau aplankyti vakarėjant.
Green Park nėra toks įspūdingas, Londono gyventojai jame mėgsta sportuoti.
Hyde Park išsiskiria neaprėpiamais dydžiais. Iš esmės jis sujungia visiškai skirtingus rajonus – turingiausius, prabangiausius Chelsea – Lanesborough – Knightsbridge ir vargšų rajoną besidriekiantį palei QueensWay. Hyde Park žymus savo Speakers Corner. Tai kampelis arčiausiai Oxford Street , kuriame bet kuris norintis gali atsistoti ant kėdės ir išsakyti ką jis mano apie politiką, demokratiją ir viską kas su tuo susiję. Kitas Hyde Park traukos centras yra Serpentine ežeras. Įdomiausia Hyde Park dalimi galima laikyti Kensington Gardens. Ten pat, prie išėjimo iš parko, yra ir Royal Albert Hall.
Nuo metro Hyde Park Corner galite eiti link Lanesborough. Pamatysite daugybę prabangių automobilių, kurios važiuoja South Carridge Drive gatve. Po to išeisite Knightsbridge. Už prekybos centro Harrods gatvė pereina į Brompton Road. Paėjėjus šia gatve, galite pasukti dešinėn, į vieną puikiausių Londono gatvių – Queens Gate. Būtent šioje gatvėje įsikūręs mokslo muziejus, istorijos muziejus, imperatoriškasis koledžas. Pati gatvė džiugina maloniais medžiais, gražiais pastatais, tarp kurių viešbučiai ir pasiuntinybės. Vakare galite pavaikštinėti Park Lane Street. Joje daug elegantiškų viešbučių su originaliu apšvietimu, taipogi daug kavinių.